آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها468
تعداد مقالات4,838
تعداد مشاهده مقاله7,162,960
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,809,193
Angulo-Castillo, V., Chalco-Cano, Y., Khastan, A., Villamizar-Roa, E. J.. (1399). Applications of generalized fixed points theorems to the existence of uncertain differential equations with finite delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5597
V. Angulo-Castillo; Y. Chalco-Cano; A. Khastan; E. J. Villamizar-Roa. "Applications of generalized fixed points theorems to the existence of uncertain differential equations with finite delay". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 6, 1399, 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5597
Angulo-Castillo, V., Chalco-Cano, Y., Khastan, A., Villamizar-Roa, E. J.. (1399). 'Applications of generalized fixed points theorems to the existence of uncertain differential equations with finite delay', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), pp. 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5597
Angulo-Castillo, V., Chalco-Cano, Y., Khastan, A., Villamizar-Roa, E. J.. Applications of generalized fixed points theorems to the existence of uncertain differential equations with finite delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(6): 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5597


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.