آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها482
تعداد مقالات4,996
تعداد مشاهده مقاله7,315,566
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,926,159
Caterina, G., Cafagna, V.. (1399). A note on a theorem by Aldo Ghizzetti. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5598
G. Caterina; V. Cafagna. "A note on a theorem by Aldo Ghizzetti". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 6, 1399, 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5598
Caterina, G., Cafagna, V.. (1399). 'A note on a theorem by Aldo Ghizzetti', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), pp. 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5598
Caterina, G., Cafagna, V.. A note on a theorem by Aldo Ghizzetti. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(6): 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5598


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.