آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها468
تعداد مقالات4,832
تعداد مشاهده مقاله7,152,481
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,800,011
Mostafavi, M.. (1399). $C^\infty$ $L$-fuzzy manifolds with $L$-gradation of openness and $C^\infty$ $LG$-fuzzy mappings of them. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), 157-174. doi: 10.22111/ijfs.2020.5608
M. Mostafavi. "$C^\infty$ $L$-fuzzy manifolds with $L$-gradation of openness and $C^\infty$ $LG$-fuzzy mappings of them". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 6, 1399, 157-174. doi: 10.22111/ijfs.2020.5608
Mostafavi, M.. (1399). '$C^\infty$ $L$-fuzzy manifolds with $L$-gradation of openness and $C^\infty$ $LG$-fuzzy mappings of them', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), pp. 157-174. doi: 10.22111/ijfs.2020.5608
Mostafavi, M.. $C^\infty$ $L$-fuzzy manifolds with $L$-gradation of openness and $C^\infty$ $LG$-fuzzy mappings of them. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(6): 157-174. doi: 10.22111/ijfs.2020.5608


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.