آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها468
تعداد مقالات4,832
تعداد مشاهده مقاله7,151,465
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,799,164
Ciungu, L. C., Borumand Saeid, A., Rezaei, A.. (1399). Modal operators on pseudo-BE algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), 175-191. doi: 10.22111/ijfs.2020.5610
L. C. Ciungu; A. Borumand Saeid; A. Rezaei. "Modal operators on pseudo-BE algebras". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 6, 1399, 175-191. doi: 10.22111/ijfs.2020.5610
Ciungu, L. C., Borumand Saeid, A., Rezaei, A.. (1399). 'Modal operators on pseudo-BE algebras', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(6), pp. 175-191. doi: 10.22111/ijfs.2020.5610
Ciungu, L. C., Borumand Saeid, A., Rezaei, A.. Modal operators on pseudo-BE algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(6): 175-191. doi: 10.22111/ijfs.2020.5610


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.