آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها468
تعداد مقالات4,838
تعداد مشاهده مقاله7,163,116
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,809,287
Afsharian, Salehe, Eliasi, Hussein. (1399). The Novel Stability Criteria for Piecewise Affine Systems with Time-Varying Delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(4), 475-482. doi: 10.22111/ieco.2020.32932.1240
Salehe Afsharian; Hussein Eliasi. "The Novel Stability Criteria for Piecewise Affine Systems with Time-Varying Delay". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 4, 1399, 475-482. doi: 10.22111/ieco.2020.32932.1240
Afsharian, Salehe, Eliasi, Hussein. (1399). 'The Novel Stability Criteria for Piecewise Affine Systems with Time-Varying Delay', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(4), pp. 475-482. doi: 10.22111/ieco.2020.32932.1240
Afsharian, Salehe, Eliasi, Hussein. The Novel Stability Criteria for Piecewise Affine Systems with Time-Varying Delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 3(4): 475-482. doi: 10.22111/ieco.2020.32932.1240


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.