آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,738
تعداد مشاهده مقاله8,018,430
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,984
Ahmadzadeh, Taher, Babaei, Ebrahim, Sabahi, Mehran, Abedinzadeh, Taher. (1400). PWM Control Methods Based on Mathematical Equations for Z-Source Inverters. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(2), 167-179. doi: 10.22111/ieco.2020.34508.1279
Taher Ahmadzadeh; Ebrahim Babaei; Mehran Sabahi; Taher Abedinzadeh. "PWM Control Methods Based on Mathematical Equations for Z-Source Inverters". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4, 2, 1400, 167-179. doi: 10.22111/ieco.2020.34508.1279
Ahmadzadeh, Taher, Babaei, Ebrahim, Sabahi, Mehran, Abedinzadeh, Taher. (1400). 'PWM Control Methods Based on Mathematical Equations for Z-Source Inverters', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(2), pp. 167-179. doi: 10.22111/ieco.2020.34508.1279
Ahmadzadeh, Taher, Babaei, Ebrahim, Sabahi, Mehran, Abedinzadeh, Taher. PWM Control Methods Based on Mathematical Equations for Z-Source Inverters. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 4(2): 167-179. doi: 10.22111/ieco.2020.34508.1279


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.