آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها475
تعداد مقالات4,927
تعداد مشاهده مقاله7,251,997
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,880,239
Aslam, M. S., Dai, X., Zhao, T.. (1399). Stability and stabilization of network T-S fuzzy systems with random packet-loss for Synchronous machine. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), 35-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.5870
M. S. Aslam; X. Dai; T. Zhao. "Stability and stabilization of network T-S fuzzy systems with random packet-loss for Synchronous machine". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 1, 1399, 35-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.5870
Aslam, M. S., Dai, X., Zhao, T.. (1399). 'Stability and stabilization of network T-S fuzzy systems with random packet-loss for Synchronous machine', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), pp. 35-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.5870
Aslam, M. S., Dai, X., Zhao, T.. Stability and stabilization of network T-S fuzzy systems with random packet-loss for Synchronous machine. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 18(1): 35-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.5870


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.