آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها483
تعداد مقالات5,027
تعداد مشاهده مقاله7,330,647
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,935,772
Han, S. W., Wang, R. R.. (1399). Fuzzy closure operators and their applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2021.5873
S. W. Han; R. R. Wang. "Fuzzy closure operators and their applications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 1, 1399, 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2021.5873
Han, S. W., Wang, R. R.. (1399). 'Fuzzy closure operators and their applications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), pp. 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2021.5873
Han, S. W., Wang, R. R.. Fuzzy closure operators and their applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 18(1): 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2021.5873


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.