آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها488
تعداد مقالات5,068
تعداد مشاهده مقاله7,367,962
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,963,216
Ju, H., Qiang, W., Jing, L.. (1400). A novel interval-valued fuzzy multiple twin support vector machine. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), 93-107. doi: 10.22111/ijfs.2021.5916
H. Ju; W. Qiang; L. Jing. "A novel interval-valued fuzzy multiple twin support vector machine". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 2, 1400, 93-107. doi: 10.22111/ijfs.2021.5916
Ju, H., Qiang, W., Jing, L.. (1400). 'A novel interval-valued fuzzy multiple twin support vector machine', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), pp. 93-107. doi: 10.22111/ijfs.2021.5916
Ju, H., Qiang, W., Jing, L.. A novel interval-valued fuzzy multiple twin support vector machine. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(2): 93-107. doi: 10.22111/ijfs.2021.5916


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.