آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها517
تعداد مقالات5,387
تعداد مشاهده مقاله7,699,880
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,184,557
Mahla, D., Agarwal, S.. (1400). A credibility approach on fuzzy slacks based measure (SBM) DEA model. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 39-49. doi: 10.22111/ijfs.2021.6080
D. Mahla; S. Agarwal. "A credibility approach on fuzzy slacks based measure (SBM) DEA model". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 39-49. doi: 10.22111/ijfs.2021.6080
Mahla, D., Agarwal, S.. (1400). 'A credibility approach on fuzzy slacks based measure (SBM) DEA model', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 39-49. doi: 10.22111/ijfs.2021.6080
Mahla, D., Agarwal, S.. A credibility approach on fuzzy slacks based measure (SBM) DEA model. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 39-49. doi: 10.22111/ijfs.2021.6080


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.