آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها659
تعداد مقالات6,445
تعداد مشاهده مقاله10,167,139
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,698,143
Li, W. H., Qin, F.. (1400). New results on the migrativity properties for overlap (grouping) functions and uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 111-128. doi: 10.22111/ijfs.2021.6085
W. H. Li; F. Qin. "New results on the migrativity properties for overlap (grouping) functions and uninorms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 111-128. doi: 10.22111/ijfs.2021.6085
Li, W. H., Qin, F.. (1400). 'New results on the migrativity properties for overlap (grouping) functions and uninorms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 111-128. doi: 10.22111/ijfs.2021.6085
Li, W. H., Qin, F.. New results on the migrativity properties for overlap (grouping) functions and uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 111-128. doi: 10.22111/ijfs.2021.6085


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب