آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها491
تعداد مقالات5,112
تعداد مشاهده مقاله7,401,563
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,988,711
Ji, L. Y., You, C. L.. (1400). Milstein method for solving fuzzy differential equation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2021.6086
L. Y. Ji; C. L. You. "Milstein method for solving fuzzy differential equation". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2021.6086
Ji, L. Y., You, C. L.. (1400). 'Milstein method for solving fuzzy differential equation', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2021.6086
Ji, L. Y., You, C. L.. Milstein method for solving fuzzy differential equation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2021.6086


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.