آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها498
تعداد مقالات5,188
تعداد مشاهده مقاله7,498,573
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,064,069
Tang, Y. M., Bao, G. Q., Chen, J. J., Pedrycz, W.. (1400). On the symmetric quintuple implicational method of fuzzy reasoning. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), 113-129. doi: 10.22111/ijfs.2021.6180
Y. M. Tang; G. Q. Bao; J. J. Chen; W. Pedrycz. "On the symmetric quintuple implicational method of fuzzy reasoning". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 4, 1400, 113-129. doi: 10.22111/ijfs.2021.6180
Tang, Y. M., Bao, G. Q., Chen, J. J., Pedrycz, W.. (1400). 'On the symmetric quintuple implicational method of fuzzy reasoning', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), pp. 113-129. doi: 10.22111/ijfs.2021.6180
Tang, Y. M., Bao, G. Q., Chen, J. J., Pedrycz, W.. On the symmetric quintuple implicational method of fuzzy reasoning. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(4): 113-129. doi: 10.22111/ijfs.2021.6180


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.