آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها493
تعداد مقالات5,152
تعداد مشاهده مقاله7,447,714
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,019,638
Chachi, J., Kazemifard, A., Jalalvand, M.. (1400). A multi-attribute assessment of fuzzy regression models. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), 131-148. doi: 10.22111/ijfs.2021.6181
J. Chachi; A. Kazemifard; M. Jalalvand. "A multi-attribute assessment of fuzzy regression models". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 4, 1400, 131-148. doi: 10.22111/ijfs.2021.6181
Chachi, J., Kazemifard, A., Jalalvand, M.. (1400). 'A multi-attribute assessment of fuzzy regression models', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), pp. 131-148. doi: 10.22111/ijfs.2021.6181
Chachi, J., Kazemifard, A., Jalalvand, M.. A multi-attribute assessment of fuzzy regression models. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(4): 131-148. doi: 10.22111/ijfs.2021.6181


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.