آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها493
تعداد مقالات5,152
تعداد مشاهده مقاله7,447,721
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,019,642
Verma, R., Aggarwal, A.. (1400). On matrix games with 2-tuple intuitionistic fuzzy linguistic payoffs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), 149-167. doi: 10.22111/ijfs.2021.6182
R. Verma; A. Aggarwal. "On matrix games with 2-tuple intuitionistic fuzzy linguistic payoffs". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 4, 1400, 149-167. doi: 10.22111/ijfs.2021.6182
Verma, R., Aggarwal, A.. (1400). 'On matrix games with 2-tuple intuitionistic fuzzy linguistic payoffs', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), pp. 149-167. doi: 10.22111/ijfs.2021.6182
Verma, R., Aggarwal, A.. On matrix games with 2-tuple intuitionistic fuzzy linguistic payoffs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(4): 149-167. doi: 10.22111/ijfs.2021.6182


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.