آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها585
تعداد مقالات6,005
تعداد مشاهده مقاله8,765,493
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,770,982
Mo, J., Huang, H. L.. (1400). Continuous probability-interval valued fuzzy preference relations and its application in group decision making. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), 185-200. doi: 10.22111/ijfs.2021.6184
J. Mo; H. L. Huang. "Continuous probability-interval valued fuzzy preference relations and its application in group decision making". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 4, 1400, 185-200. doi: 10.22111/ijfs.2021.6184
Mo, J., Huang, H. L.. (1400). 'Continuous probability-interval valued fuzzy preference relations and its application in group decision making', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(4), pp. 185-200. doi: 10.22111/ijfs.2021.6184
Mo, J., Huang, H. L.. Continuous probability-interval valued fuzzy preference relations and its application in group decision making. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(4): 185-200. doi: 10.22111/ijfs.2021.6184


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب