آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها498
تعداد مقالات5,187
تعداد مشاهده مقاله7,491,061
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,056,429
Piegat, A., Landowski, M.. (1400). Multidimensional interval type 2 epistemic fuzzy arithmetic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), 19-36. doi: 10.22111/ijfs.2021.6253
A. Piegat; M. Landowski. "Multidimensional interval type 2 epistemic fuzzy arithmetic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 5, 1400, 19-36. doi: 10.22111/ijfs.2021.6253
Piegat, A., Landowski, M.. (1400). 'Multidimensional interval type 2 epistemic fuzzy arithmetic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), pp. 19-36. doi: 10.22111/ijfs.2021.6253
Piegat, A., Landowski, M.. Multidimensional interval type 2 epistemic fuzzy arithmetic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(5): 19-36. doi: 10.22111/ijfs.2021.6253


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.