آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,964,457
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,984
Liu, N. Q., Chen, Y. J., Liu, Y. K.. (1400). Approximating credibilistic constraints by robust counterparts of uncertain linear inequality. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), 37-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.6254
N. Q. Liu; Y. J. Chen; Y. K. Liu. "Approximating credibilistic constraints by robust counterparts of uncertain linear inequality". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 5, 1400, 37-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.6254
Liu, N. Q., Chen, Y. J., Liu, Y. K.. (1400). 'Approximating credibilistic constraints by robust counterparts of uncertain linear inequality', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), pp. 37-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.6254
Liu, N. Q., Chen, Y. J., Liu, Y. K.. Approximating credibilistic constraints by robust counterparts of uncertain linear inequality. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(5): 37-51. doi: 10.22111/ijfs.2021.6254


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.