آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,515
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,686,991
Zhang, X. F., Ai, J.. (1400). Robust stabilization of uncertain rectangular singular fractional order T-S fuzzy systems with the fractional order 0 < α < 1. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), 129-140. doi: 10.22111/ijfs.2021.6260
X. F. Zhang; J. Ai. "Robust stabilization of uncertain rectangular singular fractional order T-S fuzzy systems with the fractional order 0 < α < 1". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 5, 1400, 129-140. doi: 10.22111/ijfs.2021.6260
Zhang, X. F., Ai, J.. (1400). 'Robust stabilization of uncertain rectangular singular fractional order T-S fuzzy systems with the fractional order 0 < α < 1', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), pp. 129-140. doi: 10.22111/ijfs.2021.6260
Zhang, X. F., Ai, J.. Robust stabilization of uncertain rectangular singular fractional order T-S fuzzy systems with the fractional order 0 < α < 1. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(5): 129-140. doi: 10.22111/ijfs.2021.6260


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب