آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات5,250
تعداد مشاهده مقاله7,555,712
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,099,400
Wang, C. Y., Wan, L., Zhang, B.. (1400). Topological structures induced by L-fuzzifying approximation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), 141-154. doi: 10.22111/ijfs.2021.6261
C. Y. Wang; L. Wan; B. Zhang. "Topological structures induced by L-fuzzifying approximation operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 5, 1400, 141-154. doi: 10.22111/ijfs.2021.6261
Wang, C. Y., Wan, L., Zhang, B.. (1400). 'Topological structures induced by L-fuzzifying approximation operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), pp. 141-154. doi: 10.22111/ijfs.2021.6261
Wang, C. Y., Wan, L., Zhang, B.. Topological structures induced by L-fuzzifying approximation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(5): 141-154. doi: 10.22111/ijfs.2021.6261


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.