آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,783
تعداد مشاهده مقاله8,035,044
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,400,666
Luan, T. N., Hoang, D. H., Thuyet, T. M.. (1400). On homogeneity of the smallest semicopula-based universal integral in the class of pseudo-continuous semicopulas. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), 173-180. doi: 10.22111/ijfs.2021.6263
T. N. Luan; D. H. Hoang; T. M. Thuyet. "On homogeneity of the smallest semicopula-based universal integral in the class of pseudo-continuous semicopulas". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 5, 1400, 173-180. doi: 10.22111/ijfs.2021.6263
Luan, T. N., Hoang, D. H., Thuyet, T. M.. (1400). 'On homogeneity of the smallest semicopula-based universal integral in the class of pseudo-continuous semicopulas', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(5), pp. 173-180. doi: 10.22111/ijfs.2021.6263
Luan, T. N., Hoang, D. H., Thuyet, T. M.. On homogeneity of the smallest semicopula-based universal integral in the class of pseudo-continuous semicopulas. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(5): 173-180. doi: 10.22111/ijfs.2021.6263


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.