آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات5,250
تعداد مشاهده مقاله7,555,694
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,099,384
Akbarian, Majid, Pariz, Naser. (1400). A Discussion on the Existence of Smooth Lyapunov Functions for Continuous Stable Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(3), 333-340. doi: 10.22111/ieco.2021.35409.1300
Majid Akbarian; Naser Pariz. "A Discussion on the Existence of Smooth Lyapunov Functions for Continuous Stable Systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4, 3, 1400, 333-340. doi: 10.22111/ieco.2021.35409.1300
Akbarian, Majid, Pariz, Naser. (1400). 'A Discussion on the Existence of Smooth Lyapunov Functions for Continuous Stable Systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(3), pp. 333-340. doi: 10.22111/ieco.2021.35409.1300
Akbarian, Majid, Pariz, Naser. A Discussion on the Existence of Smooth Lyapunov Functions for Continuous Stable Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 4(3): 333-340. doi: 10.22111/ieco.2021.35409.1300


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.