آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,441
تعداد مشاهده مقاله10,163,482
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,693,945
Khalili Amirabadi, R., Fard, O. S., Mansoori, A.. (1400). A novel fuzzy sliding mode control approach for chaotic systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), 133-150. doi: 10.22111/ijfs.2021.6338
R. Khalili Amirabadi; O. S. Fard; A. Mansoori. "A novel fuzzy sliding mode control approach for chaotic systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 6, 1400, 133-150. doi: 10.22111/ijfs.2021.6338
Khalili Amirabadi, R., Fard, O. S., Mansoori, A.. (1400). 'A novel fuzzy sliding mode control approach for chaotic systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), pp. 133-150. doi: 10.22111/ijfs.2021.6338
Khalili Amirabadi, R., Fard, O. S., Mansoori, A.. A novel fuzzy sliding mode control approach for chaotic systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(6): 133-150. doi: 10.22111/ijfs.2021.6338


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب