آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها517
تعداد مقالات5,385
تعداد مشاهده مقاله7,698,828
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,183,601
Beigmohamadi, R., Khastan, A.. (1400). Interval discrete fractional calculus and its application to interval fractional difference equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2021.6339
R. Beigmohamadi; A. Khastan. "Interval discrete fractional calculus and its application to interval fractional difference equations". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 6, 1400, 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2021.6339
Beigmohamadi, R., Khastan, A.. (1400). 'Interval discrete fractional calculus and its application to interval fractional difference equations', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), pp. 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2021.6339
Beigmohamadi, R., Khastan, A.. Interval discrete fractional calculus and its application to interval fractional difference equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(6): 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2021.6339


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.