آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها526
تعداد مقالات5,450
تعداد مشاهده مقاله7,785,431
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,232,002
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. (1400). Distributivity laws for quasi-linear means. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 1-11. doi: 10.22111/ijfs.2022.6547
D. Jocic; I. Stajner-Papuga. "Distributivity laws for quasi-linear means". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 1-11. doi: 10.22111/ijfs.2022.6547
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. (1400). 'Distributivity laws for quasi-linear means', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 1-11. doi: 10.22111/ijfs.2022.6547
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. Distributivity laws for quasi-linear means. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 1-11. doi: 10.22111/ijfs.2022.6547


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.