آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,186
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,763
Priyadharsini, J., Balasubramaniam, P.. (1400). Solvability of fuzzy fractional stochastic Pantograph differential system. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 47-60. doi: 10.22111/ijfs.2022.6550
J. Priyadharsini; P. Balasubramaniam. "Solvability of fuzzy fractional stochastic Pantograph differential system". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 47-60. doi: 10.22111/ijfs.2022.6550
Priyadharsini, J., Balasubramaniam, P.. (1400). 'Solvability of fuzzy fractional stochastic Pantograph differential system', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 47-60. doi: 10.22111/ijfs.2022.6550
Priyadharsini, J., Balasubramaniam, P.. Solvability of fuzzy fractional stochastic Pantograph differential system. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 47-60. doi: 10.22111/ijfs.2022.6550


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.