آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,144
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,750
Hesamian, G., Torkian, F., Yarmohammadi, M.. (1400). A fuzzy non-parametric time series model based on fuzzy data. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 61-72. doi: 10.22111/ijfs.2022.6551
G. Hesamian; F. Torkian; M. Yarmohammadi. "A fuzzy non-parametric time series model based on fuzzy data". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 61-72. doi: 10.22111/ijfs.2022.6551
Hesamian, G., Torkian, F., Yarmohammadi, M.. (1400). 'A fuzzy non-parametric time series model based on fuzzy data', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 61-72. doi: 10.22111/ijfs.2022.6551
Hesamian, G., Torkian, F., Yarmohammadi, M.. A fuzzy non-parametric time series model based on fuzzy data. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 61-72. doi: 10.22111/ijfs.2022.6551


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.