آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,295
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,774
Mesiarova-Zemankova, A., Mesiar, R., Su, Y.. (1400). Ordinal sum constructions for aggregation functions on the real unit interval. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 83-96. doi: 10.22111/ijfs.2022.6553
A. Mesiarova-Zemankova; R. Mesiar; Y. Su. "Ordinal sum constructions for aggregation functions on the real unit interval". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 83-96. doi: 10.22111/ijfs.2022.6553
Mesiarova-Zemankova, A., Mesiar, R., Su, Y.. (1400). 'Ordinal sum constructions for aggregation functions on the real unit interval', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 83-96. doi: 10.22111/ijfs.2022.6553
Mesiarova-Zemankova, A., Mesiar, R., Su, Y.. Ordinal sum constructions for aggregation functions on the real unit interval. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 83-96. doi: 10.22111/ijfs.2022.6553


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.