آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,211
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,765
Ranjbar, M., Miri, S. M., Effati, S.. (1400). Arithmetic operations and ranking of hesitant fuzzy numbers by extension principle. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 97-114. doi: 10.22111/ijfs.2022.6554
M. Ranjbar; S. M. Miri; S. Effati. "Arithmetic operations and ranking of hesitant fuzzy numbers by extension principle". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 97-114. doi: 10.22111/ijfs.2022.6554
Ranjbar, M., Miri, S. M., Effati, S.. (1400). 'Arithmetic operations and ranking of hesitant fuzzy numbers by extension principle', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 97-114. doi: 10.22111/ijfs.2022.6554
Ranjbar, M., Miri, S. M., Effati, S.. Arithmetic operations and ranking of hesitant fuzzy numbers by extension principle. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 97-114. doi: 10.22111/ijfs.2022.6554


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.