آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,065
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,735
Miahi, M., Mirzaee, F., Khodaei, H.. (1400). Stability problem for Pexiderized Cauchy-Jensen type functional equations of fuzzy number-valued mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 141-151. doi: 10.22111/ijfs.2022.6557
M. Miahi; F. Mirzaee; H. Khodaei. "Stability problem for Pexiderized Cauchy-Jensen type functional equations of fuzzy number-valued mappings". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 141-151. doi: 10.22111/ijfs.2022.6557
Miahi, M., Mirzaee, F., Khodaei, H.. (1400). 'Stability problem for Pexiderized Cauchy-Jensen type functional equations of fuzzy number-valued mappings', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 141-151. doi: 10.22111/ijfs.2022.6557
Miahi, M., Mirzaee, F., Khodaei, H.. Stability problem for Pexiderized Cauchy-Jensen type functional equations of fuzzy number-valued mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 141-151. doi: 10.22111/ijfs.2022.6557


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.