آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,771
تعداد مشاهده مقاله8,029,296
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,396,775
Xie, A., Yi, Z.. (1400). Construction of 2-uninorms on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 189-200. doi: 10.22111/ijfs.2022.6560
A. Xie; Z. Yi. "Construction of 2-uninorms on bounded lattices". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 189-200. doi: 10.22111/ijfs.2022.6560
Xie, A., Yi, Z.. (1400). 'Construction of 2-uninorms on bounded lattices', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 189-200. doi: 10.22111/ijfs.2022.6560
Xie, A., Yi, Z.. Construction of 2-uninorms on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 189-200. doi: 10.22111/ijfs.2022.6560


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.