آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,497
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,350
Yang, E.. (1401). Semilinear logics with knotted axioms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), 17-30. doi: 10.22111/ijfs.2022.6785
E. Yang. "Semilinear logics with knotted axioms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 2, 1401, 17-30. doi: 10.22111/ijfs.2022.6785
Yang, E.. (1401). 'Semilinear logics with knotted axioms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), pp. 17-30. doi: 10.22111/ijfs.2022.6785
Yang, E.. Semilinear logics with knotted axioms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(2): 17-30. doi: 10.22111/ijfs.2022.6785


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.