آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,972,483
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,355,094
Nayak, L., Mursaleen, M., Baliarsingh, P.. (1401). On deferred statistical A-convergence of fuzzy sequence and applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), 119-131. doi: 10.22111/ijfs.2022.6794
L. Nayak; M. Mursaleen; P. Baliarsingh. "On deferred statistical A-convergence of fuzzy sequence and applications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 2, 1401, 119-131. doi: 10.22111/ijfs.2022.6794
Nayak, L., Mursaleen, M., Baliarsingh, P.. (1401). 'On deferred statistical A-convergence of fuzzy sequence and applications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), pp. 119-131. doi: 10.22111/ijfs.2022.6794
Nayak, L., Mursaleen, M., Baliarsingh, P.. On deferred statistical A-convergence of fuzzy sequence and applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(2): 119-131. doi: 10.22111/ijfs.2022.6794


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.