آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها590
تعداد مقالات6,039
تعداد مشاهده مقاله8,863,802
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,836,755
Agarwal, D., Singh, P.. (1401). Riemann integrability based optimality criteria for fractional optimization problems with fuzzy parameters. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), 151-168. doi: 10.22111/ijfs.2022.6796
D. Agarwal; P. Singh. "Riemann integrability based optimality criteria for fractional optimization problems with fuzzy parameters". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 2, 1401, 151-168. doi: 10.22111/ijfs.2022.6796
Agarwal, D., Singh, P.. (1401). 'Riemann integrability based optimality criteria for fractional optimization problems with fuzzy parameters', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), pp. 151-168. doi: 10.22111/ijfs.2022.6796
Agarwal, D., Singh, P.. Riemann integrability based optimality criteria for fractional optimization problems with fuzzy parameters. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(2): 151-168. doi: 10.22111/ijfs.2022.6796


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب