آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,163,963
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,026
Zeighami, Z., Jahed-Motlagh, M. R., Moarefianpour, A., Heydari, G.. (1401). A new stability criterion for high-order dynamic fuzzy systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), 187-203. doi: 10.22111/ijfs.2022.6798
Z. Zeighami; M. R. Jahed-Motlagh; A. Moarefianpour; G. Heydari. "A new stability criterion for high-order dynamic fuzzy systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 2, 1401, 187-203. doi: 10.22111/ijfs.2022.6798
Zeighami, Z., Jahed-Motlagh, M. R., Moarefianpour, A., Heydari, G.. (1401). 'A new stability criterion for high-order dynamic fuzzy systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), pp. 187-203. doi: 10.22111/ijfs.2022.6798
Zeighami, Z., Jahed-Motlagh, M. R., Moarefianpour, A., Heydari, G.. A new stability criterion for high-order dynamic fuzzy systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(2): 187-203. doi: 10.22111/ijfs.2022.6798


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.