آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,162,990
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,461,536
Khatami, S. M. A.. (1401). Compactness of first-order fuzzy logics. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), 53-68. doi: 10.22111/ijfs.2022.6943
S. M. A. Khatami. "Compactness of first-order fuzzy logics". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 3, 1401, 53-68. doi: 10.22111/ijfs.2022.6943
Khatami, S. M. A.. (1401). 'Compactness of first-order fuzzy logics', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), pp. 53-68. doi: 10.22111/ijfs.2022.6943
Khatami, S. M. A.. Compactness of first-order fuzzy logics. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(3): 53-68. doi: 10.22111/ijfs.2022.6943


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.