آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,036
تعداد مشاهده مقاله8,854,872
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,835,543
Wu, X. Y., Shi, Y.. (1401). (L,M)-fuzzy topological derived internal relations and (L,M)-fuzzy topological derived enclosed relations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), 89-106. doi: 10.22111/ijfs.2022.6945
X. Y. Wu; Y. Shi. "(L,M)-fuzzy topological derived internal relations and (L,M)-fuzzy topological derived enclosed relations". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 3, 1401, 89-106. doi: 10.22111/ijfs.2022.6945
Wu, X. Y., Shi, Y.. (1401). '(L,M)-fuzzy topological derived internal relations and (L,M)-fuzzy topological derived enclosed relations', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), pp. 89-106. doi: 10.22111/ijfs.2022.6945
Wu, X. Y., Shi, Y.. (L,M)-fuzzy topological derived internal relations and (L,M)-fuzzy topological derived enclosed relations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(3): 89-106. doi: 10.22111/ijfs.2022.6945


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب