آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها557
تعداد مقالات5,770
تعداد مشاهده مقاله8,024,750
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,393,988
Riyahi, M., Borumand Saeid, A., Kuchaki Rafsanjani, M.. (1401). Improved q-rung orthopair and T-spherical fuzzy sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), 155-170. doi: 10.22111/ijfs.2022.6949
M. Riyahi; A. Borumand Saeid; M. Kuchaki Rafsanjani. "Improved q-rung orthopair and T-spherical fuzzy sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 3, 1401, 155-170. doi: 10.22111/ijfs.2022.6949
Riyahi, M., Borumand Saeid, A., Kuchaki Rafsanjani, M.. (1401). 'Improved q-rung orthopair and T-spherical fuzzy sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), pp. 155-170. doi: 10.22111/ijfs.2022.6949
Riyahi, M., Borumand Saeid, A., Kuchaki Rafsanjani, M.. Improved q-rung orthopair and T-spherical fuzzy sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(3): 155-170. doi: 10.22111/ijfs.2022.6949


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.