آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,819
تعداد مشاهده مقاله8,131,375
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,444,845
Wang, J. T., Xin, X. L.. (1401). Monadic algebras of an involutive monoidal t-norm based logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), 187-202. doi: 10.22111/ijfs.2022.6951
J. T. Wang; X. L. Xin. "Monadic algebras of an involutive monoidal t-norm based logic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 3, 1401, 187-202. doi: 10.22111/ijfs.2022.6951
Wang, J. T., Xin, X. L.. (1401). 'Monadic algebras of an involutive monoidal t-norm based logic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(3), pp. 187-202. doi: 10.22111/ijfs.2022.6951
Wang, J. T., Xin, X. L.. Monadic algebras of an involutive monoidal t-norm based logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(3): 187-202. doi: 10.22111/ijfs.2022.6951


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.