آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,761,555
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,251,297
Ravent´os-Pujol, A.. (1401). Fuzzy Arrovian theorems when preferences are strongly-connected. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(4), 45-56. doi: 10.22111/ijfs.2022.7085
A. Ravent´os-Pujol. "Fuzzy Arrovian theorems when preferences are strongly-connected". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 4, 1401, 45-56. doi: 10.22111/ijfs.2022.7085
Ravent´os-Pujol, A.. (1401). 'Fuzzy Arrovian theorems when preferences are strongly-connected', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(4), pp. 45-56. doi: 10.22111/ijfs.2022.7085
Ravent´os-Pujol, A.. Fuzzy Arrovian theorems when preferences are strongly-connected. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(4): 45-56. doi: 10.22111/ijfs.2022.7085


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب