آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها590
تعداد مقالات6,039
تعداد مشاهده مقاله8,864,068
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,836,995
Zhao, Y. Y., Liu, H. W.. (1401). The modularity equation for Mayor's aggregation operators and uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(4), 137-145. doi: 10.22111/ijfs.2022.7092
Y. Y. Zhao; H. W. Liu. "The modularity equation for Mayor's aggregation operators and uninorms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 4, 1401, 137-145. doi: 10.22111/ijfs.2022.7092
Zhao, Y. Y., Liu, H. W.. (1401). 'The modularity equation for Mayor's aggregation operators and uninorms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(4), pp. 137-145. doi: 10.22111/ijfs.2022.7092
Zhao, Y. Y., Liu, H. W.. The modularity equation for Mayor's aggregation operators and uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(4): 137-145. doi: 10.22111/ijfs.2022.7092


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب