آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,159,343
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,685,002
Saltos, R., Pedrycz, W.. (1401). Possibilistic max-mean dispersion problem. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2022.7153
R. Saltos; W. Pedrycz. "Possibilistic max-mean dispersion problem". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 5, 1401, 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2022.7153
Saltos, R., Pedrycz, W.. (1401). 'Possibilistic max-mean dispersion problem', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), pp. 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2022.7153
Saltos, R., Pedrycz, W.. Possibilistic max-mean dispersion problem. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(5): 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2022.7153


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب