آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,159,373
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,685,099
Ubeda-Flores, M.. (1401). Best-possible bounds on the set of copulas with a given value of Gini's gamma. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), 35-45. doi: 10.22111/ijfs.2022.7155
M. Ubeda-Flores. "Best-possible bounds on the set of copulas with a given value of Gini's gamma". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 5, 1401, 35-45. doi: 10.22111/ijfs.2022.7155
Ubeda-Flores, M.. (1401). 'Best-possible bounds on the set of copulas with a given value of Gini's gamma', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), pp. 35-45. doi: 10.22111/ijfs.2022.7155
Ubeda-Flores, M.. Best-possible bounds on the set of copulas with a given value of Gini's gamma. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(5): 35-45. doi: 10.22111/ijfs.2022.7155


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب