آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها578
تعداد مقالات5,940
تعداد مشاهده مقاله8,536,318
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,651,741
Esmi, E., Sacilotto, C., Wasques, V. F., Barros, L. C.. (1401). Numerical solution for interval initial value problems based on interactive arithmetic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2022.7206
E. Esmi; C. Sacilotto; V. F. Wasques; L. C. Barros. "Numerical solution for interval initial value problems based on interactive arithmetic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2022.7206
Esmi, E., Sacilotto, C., Wasques, V. F., Barros, L. C.. (1401). 'Numerical solution for interval initial value problems based on interactive arithmetic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2022.7206
Esmi, E., Sacilotto, C., Wasques, V. F., Barros, L. C.. Numerical solution for interval initial value problems based on interactive arithmetic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2022.7206


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.