آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها659
تعداد مقالات6,445
تعداد مشاهده مقاله10,167,145
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,698,153
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. (1401). Distributivity between 2-uninorms and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 13-27. doi: 10.22111/ijfs.2022.7207
D. Jocic; I. Stajner-Papuga. "Distributivity between 2-uninorms and Mayor's aggregation operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 13-27. doi: 10.22111/ijfs.2022.7207
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. (1401). 'Distributivity between 2-uninorms and Mayor's aggregation operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 13-27. doi: 10.22111/ijfs.2022.7207
Jocic, D., Stajner-Papuga, I.. Distributivity between 2-uninorms and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 13-27. doi: 10.22111/ijfs.2022.7207


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب