آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها578
تعداد مقالات5,943
تعداد مشاهده مقاله8,538,007
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,652,686
Xin, X. L., Yang, X. F., Ma, Y. C.. (1401). Pseudo L-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2022.7210
X. L. Xin; X. F. Yang; Y. C. Ma. "Pseudo L-algebras". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2022.7210
Xin, X. L., Yang, X. F., Ma, Y. C.. (1401). 'Pseudo L-algebras', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2022.7210
Xin, X. L., Yang, X. F., Ma, Y. C.. Pseudo L-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 61-73. doi: 10.22111/ijfs.2022.7210


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.