آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها578
تعداد مقالات5,940
تعداد مشاهده مقاله8,536,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,651,751
Zeinali, M., Maheri, F.. (1401). Fuzzy product rule with applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 75-92. doi: 10.22111/ijfs.2022.7211
M. Zeinali; F. Maheri. "Fuzzy product rule with applications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 75-92. doi: 10.22111/ijfs.2022.7211
Zeinali, M., Maheri, F.. (1401). 'Fuzzy product rule with applications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 75-92. doi: 10.22111/ijfs.2022.7211
Zeinali, M., Maheri, F.. Fuzzy product rule with applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 75-92. doi: 10.22111/ijfs.2022.7211


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.