آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها580
تعداد مقالات5,944
تعداد مشاهده مقاله8,592,006
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,649,961
Flaut, C., Piciu, D.. (1401). Connections between commutative rings and some algebras of logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 93-110. doi: 10.22111/ijfs.2022.7213
C. Flaut; D. Piciu. "Connections between commutative rings and some algebras of logic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 93-110. doi: 10.22111/ijfs.2022.7213
Flaut, C., Piciu, D.. (1401). 'Connections between commutative rings and some algebras of logic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 93-110. doi: 10.22111/ijfs.2022.7213
Flaut, C., Piciu, D.. Connections between commutative rings and some algebras of logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 93-110. doi: 10.22111/ijfs.2022.7213


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.