آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها671
تعداد مقالات6,548
تعداد مشاهده مقاله10,320,612
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,897,058
Abbasi Molai, A.. (1401). A quadratic optimization problem with bipolar fuzzy relation equation constraints. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), 125-140. doi: 10.22111/ijfs.2022.7216
A. Abbasi Molai. "A quadratic optimization problem with bipolar fuzzy relation equation constraints". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 6, 1401, 125-140. doi: 10.22111/ijfs.2022.7216
Abbasi Molai, A.. (1401). 'A quadratic optimization problem with bipolar fuzzy relation equation constraints', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(6), pp. 125-140. doi: 10.22111/ijfs.2022.7216
Abbasi Molai, A.. A quadratic optimization problem with bipolar fuzzy relation equation constraints. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(6): 125-140. doi: 10.22111/ijfs.2022.7216


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب