آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,026
تعداد مشاهده مقاله8,849,583
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,834,285
Dong, N. P., Long, H. V., Son, N. T. K.. (1401). The analysis of a fractional network-based epidemic model with saturated treatment function and fuzzy transmission. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 1-18. doi: 10.22111/ijfs.2023.7342
N. P. Dong; H. V. Long; N. T. K. Son. "The analysis of a fractional network-based epidemic model with saturated treatment function and fuzzy transmission". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 1-18. doi: 10.22111/ijfs.2023.7342
Dong, N. P., Long, H. V., Son, N. T. K.. (1401). 'The analysis of a fractional network-based epidemic model with saturated treatment function and fuzzy transmission', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 1-18. doi: 10.22111/ijfs.2023.7342
Dong, N. P., Long, H. V., Son, N. T. K.. The analysis of a fractional network-based epidemic model with saturated treatment function and fuzzy transmission. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 1-18. doi: 10.22111/ijfs.2023.7342


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب